banner51
banner55

Hamitköy Avcılık Atıcılık Derneği’nin kaçak av isyanı

banner27

Ayaklı Gazete’ye ulaşan bazı Hamitköy sakini vatandaşlarımız, ülkemizin değerli avcılık ve atıcılık derneklerinden biri olan Hamitköy Avcılık Atıcılık Birliği Derneği’nin sosyal paylaşım sitesindeki hesaplarından yaptıkları açıklamayı bizlerle paylaşarak sitem ettiler.

Hamitköy Avcılık Atıcılık Derneği’nin kaçak av isyanı

Eğer derneğin iddiaları doğru ise bu kişi veya kişilerin yakalanması için polisin devreye girmesi gerektiğini kaydettiler.

Hamitköy Avcılık Atıcılık Birliği Derneği’nin paylaştığı açıklama şöyle:

“Hamitköy Avcılık Atıcılık Birliği Derneği olarak Hamitköy bölgesinde yüksek seviyede kaçak av yapılmaktadır buda av bölgesinin belini kırmaktadır dün yapmış olduğumuz keşiflerde köy içerisinde ve yabancı bölgeden gelen bazı kişiler bölgemizde kaçak av yaptıklarını birliğimiz tarafından köpek ayak izine ve bölgelerde tavşan avı yapan kişiler bulunmaktadır. Bu kişilerin bazıları tahmin edilmekte ve gözlerimizin de üzerlerinde olduğunu ve bu işinde arkasını bırakmayacağımızı sizlere buradan av camiasına duyurmak istedik. Bundan sonra bu kacak avı yapan kişiler nerde ne saat bizimle karşılaşacağınızı siz düşünün...”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.